ORANJE KONIN CUP 2018

Od niedawna narodził się pomysł na udział naszej drużyny w turnieju ORANJE KONin CUP 2018 na 100LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI, który odbędzie się w Koninie pod koniec czerwca - OSTATNIE ROZGRYWKI PRZED PRZERWĄ WAKACYJNĄ. W turnieju biorą udział drużyny na wysokim poziomie. Koszty całego turnieju na jedną osobę szacują się w granicach 350 zł (+/-) W cenie wpisowe oraz nocleg w pokojach 3os. z łazienkami + pełne wyżywienie. Transport - prawdopodobnie pociąg (jeszcze do ustalenia). Szczegółowe informacje rozgrywek poniżej. Do 31.05 zbieramy ostateczną listę osób chętnych na udział w turnieju - ORGANIZATOR W REGULAMINIE OGRANICZA SIĘ DO MAKSYMALNIE 15 ZAWODNIKÓW W DRUŻYNIE - ZATEM KTO PIERWSZY TEN LEPSZY :)

ORANJE KONin CUP
29-30 CZERWCA 2018

ROCZNIK 2006 I MŁODSI
GRAMY 8+1 NA 4 BOISKACH RÓWNOCZEŚNIE
CO NAJMNIEJ 280 MINUT GRY DLA KAŻDEJ Z DRUŻYN

Gramy według zasad dla młodzików.
Turniej przewidziany dla 16 drużyn.

I Dzień (czwartek) - przyjazd ekip i wspólne kibicowanie podczas meczu POLSKA - JAPONIA - STREFA KIBICA KONIN .

II Dzień (piątek) :
Dwie grupy po 8 zespołów. Każdy z każdym czyli 7 meczów po 20 minut.

III Dzień (sobota) :
Cztery pierwsze zespoły z grup A i B tworzą grupę Ligi Mistrzów, pozostałe zespoły grają w Lidze Europejskiej. Również gramy systemem każdy z każdym, co daje kolejne 140 minut gry.