NR RACHUNKOWY DRUŻYNY

INFORMACJA DLA GRUPY POPOŁUDNIOWEJ

Poniższy numer konta dedykowany jest tylko i wyłącznie drużynie Młodzika rocznika 2006.

Takie rozwiązanie pozwala na szybką i niezawodna lokalizację terminowych wpłat jak i precyzyjną weryfikację ewentualnych zaległości.

Kwota składki członkowskiej wynosi 70 zł. Uprzejmie prosimy o terminowe wpłaty do 30 - ego dnia danego miesiąca kalendarzowego. (BEZPOŚREDNIO NA KONTO LUB DO TRENERA/OSOBY DELEGOWANEJ)

Numer konta92 1940 1076 3157 5467 0004 0000

( dopisek : składka członkowska, miesiąc, trener-drużyna)

Szanowni Państwo,

Składki w całości przeznaczone są na potrzeby związane z funkcjonowaniem drużyny w obrębie struktur klubu KP POLONIA BYDGOSZCZ. Terminowość wpłat pozwoli nam na transparentne i przewidywalne planowanie nieodzownych kosztów związanych z uczestnictwem drużyny w rozgrywkach K – PZPN. To z kolei pozwoli na ciągłe podnoszenie poziomu i standardu bieżącego funkcjonowania organizacyjnego Klubu jak i wszystkich drużyn młodzieżowych w nim zrzeszonych.

INFORMACJA DLA GRUPY SZKOLNEJ

Numer konta:92 1940 1076 3157 5467 0001 0000

( dopisek : składka członkowska, miesiąc, trener-drużyna)

Szanowni Państwo,